Czy warto kupić depilator laserowy?

Witam Was!

W dzisiejszym wpisie zajmiemy się rozważaniami o tym, czy warto kupić depilator laserowy, a także jaki depilator wybrać?

Zabawnie wspomina się czasy, kiedy depilacja laserowa możliwa była do wykonania tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych i to za porażające kwoty. Jak to dobrze, że czasy te minęły bezpowrotnie, zaś rynek zalany jest sprzętem do depilacji samodzielnej… w domu! Gdyby ktoś usłyszał o tym parę lat temu, to puknąłby się głowę, ale teraz stało się- możesz być swoją własną kosmetyczną i możesz samodzielnie wykonać zabieg depilacji laserowej- i to w domowym zaciszu.

 Skoro tyle modeli jest dostępnych na rynku, to skąd będę wiedziała, który jest najlepszy?
Już spieszę z pomocą!
 Poniżej przedstawiam Ci kilka aspektów, na które powinnaś zwrócić uwagę dokonując zakupu. Umówmy się- depilatory laserowe nie są najtańsze, ale przysięgam Ci- warto.
Wizja życia bez niechcianych włosów jest piękną wizją, natomiast… wróćmy do tematu.
Po pierwsze marka- Lepiej zdecydować się na tą, która jest znana i lubiana, chociaż… powiem Ci szczerze, sama w to nie wierzę. Wiele moich przyjaciółek w tym również i ja dałyśmy szansę niezbyt znanym markom, a jesteśmy bardziej zadowolone niż gdybyśmy kupiły sprzęty marek, w przypadku których płaci się głównie za… no właśnie, znaną markę i logo, a nie za jakość produktu.
Uwaga, uwaga! Jakość wykonania- podstawa wszelkich postaw. Nie kupuj sprzętu wykonanego z materiałów niskiej jakości- tu chodzi nie tylko o pieniądze, ale i o Twoje bezpieczeństwo oraz zdrowie. Pamiętaj o tym.
Teraz tak bardziej z technicznej strony- z wiadomej przyczyny wybieraj sprzęt, którego powierzchnia działania jest większa, dzięki temu cały zabieg przebiegnie bardziej precyzyjnie i przede wszystkim szybciej. Poza tym sprawdzaj ile dane urządzenie emituje impulsów- tutaj analogiczna sytuacja- im więcej, tym lepiej.
Fajnym udogodnieniem jest możliwość regulacji mocy działania- funkcja ta jest przydatna szczególnie podczas depilacji okolic bikini, pachwin, pach oraz przestrzeni pod kolanami i twarzy. Dobrze jest także gdy depilator laserowy ma funkcję chłodzenia, sprzyjającą zmęczonej depilacją skórze.
Zwracaj też uwagę na dodatkowe wyposażenie dołączone do depilatora laserowego- bardzo ważne są osłony i zabezpieczenia chroniące oczy.
I najważniejsze- nie zapomnij zerknąć na sprzęt jako całość. Oceń obiektywnie kształt, wielkość i poręczność depilatora laserowego. Depilator ma dobrze leżeć w dłoni i nie stanowić dodatkowego obciążenia.
Ale wracając do portu… czy naprawdę warto?
Tak, według mnie tak i to w 100%. To dosyć alternatywna metoda depilacji, ale myślę, że spowszednieje do poziomu maszynki do depilacji. Zostaw zbędne owłosienie i ciesz się gładką skórą na naprawdę długo. I to naprawdę gładka, a nie pokrytą rankami i czerwonymi krostkami jak w przypadku depilacji maszynką.
Twoja maszynka domowa to i tak niższy koszt niż jakbyś miała na każdy zabieg latać do kosmetyczki, ale kwestię tą rozważymy jeszcze w kolejnych wpisach.
Znalezione obrazy dla zapytania depilacja