Metody depilacji i depilacja laserowa

We współczesnym kanonie piękna nie ma miejsca na zbędne owłosienie. Depilacja stała się niemalże obowiązkowa nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Taki stan rzeczy prawdopodobnie nie zmieni się przez najbliższe dekady, dlatego warto radzić sobie z depilacją jak najlepiej!

W jaki sposób można uporać się ze zbędnym owłosieniem?

Metod depilacji jest bardzo wiele, podzielić je możemy na takie, które zapewniają efekt długotrwały lub krótkotrwały.

Z całą pewnością najkrótszy efekt możemy uzyskać dzięki depilacji maszynką do golenia. Jest to zarazem najtańsza metoda depilacji, ponadto nie wymaga ona szczególnych umiejętności. W dalszym ciągu korzysta z niej wiele osób, jednak jest to najmniej efektywna metoda, ponieważ trzeba ją powtarzać regularnie- codziennie lub co drugi dzień. Normalnie pracująca osoba nie ma na to czasu, więc cóż z tego, że jest tanio, skoro jest też niepraktycznie…

Depilacja kremem do depilacji dobrze sprawdza się zwłaszcza w okolicy bikini i pach. To również metoda krótkotrwałej depilacji, którą trzeba powtarzać, co 2-3 dni, jednakże włoski odrastają nieco cieńsze niż w przypadku depilacji maszynką do golenia.

Jedną z bardziej efektywnych metod jest depilacja woskiem albo pastą cukrową. Ten typ depilacji należy powtarzać regularnie co miesiąc lub parę tygodni, jednak sam proces depilacji do najprzyjemniejszego nie należy. Ci z Was, którzy przez to przeszli, wiedzą o czym mówię… Ten typ depilacji jest bardzo bolesny i nawet, jeżeli gwarantuje wyrwanie włosa wraz z cebulką, to wiele osób z niego rezygnuje właśnie ze względu na nisko umieszczony próg bólu. Nie jest to nic przyjemnego i może na nogach można wytrzymać, ale bikini, pachy… ciężko, po prostu ciężko.

Wówczas idealnym rozwiązaniem wydaje się być depilacja laserowa!

Czy boli? Oczywiście, że nie boli, ponadto seria zabiegów gwarantuje gładką, pozbawioną owłosienia skórę na zawsze! Warto jednak pamiętać, że depilatorem laserowym należy wykonać kilka zabiegów, ponadto trzeba też raz na rok wykonywać zabieg przypominający, aby przypadkiem włoski nie odrosły!

Cena również jest atrakcyjna, zwłaszcza z perspektywy tego, ile bólu i cierpienia musisz znieść w trakcie depilacji woskiem lub pastą cukrową albo ile maszynek i kremów zużyjesz, depilując się co drugi dzień.

Już dziś ciesz się nieprzyzwoicie gładką cerą dzięki depilatorowi laserowemu!

Znalezione obrazy dla zapytania depilacja laserowa